TTÜ Tudengielu nädalakiri

Tere, hea tipikas!

TTÜ Tudengielu uudiskiri sisaldab infot kõige kohta, mis puudutab tudengielu, igal õppenädalal jõuab teie postkasti kiri Nädalakiri, kuhu on koondatud info lähiajal TTÜs või TTÜ organisatsioonide korraldatud ürituste kohta, meie koostööpartnerite pakutavad teenuste või ürituste kohta. See on 

Kinnitame, et TTÜ üliõpilasesindus ei jaga Teie andmeid kolmandate osapooltega. Teie andmeid kasutatakse selleks, et teavitada Teid uudiskirja teel TTÜ tudengielu tegemistest ja uudistest. Vajutades allolevale kastikesele, annate nõusoleku oma e-maili kasutamiseks.

Kui soovite meilistist lahkuda, siis piisab, kui vajutate alloleval lingil. Saate meililistist lahkuda alati, kui teil on soov. Iga saadetud kirjaga kaasneb tekst, kus all on link "Unsubscribe from this list", millele vajutades saate samuti listist lahkuda.
* kohustuslikud väljad

Tallinn University of Technology will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing. Please let us know all the ways you would like to hear from us: